+421910383636

Інвестиції на релокацію бізнесу в країни ЄС

Залучіть інвестиції на розвиток чи перенесення свого бізнесу в ЄС. З нашою фінансовою та юридичною підтримкою, почати буде легше.

Illustration
Illustration

Про інвестиції на релокацію бізнесу в країни ЄС

Пошук капіталу чи обігових коштів для підприємців — болюча тема. Навіть якщо бізнес діючий і продовжує приносити дохід. Для того, щоб задовольнити базові вимоги банку, підприємець має показати бізнес-план та існуючі й прогнозовані надходження, які кратно перекривають платежі. Має бути відповідний рівень підготовки документації та її прозорість. Не всі підприємства можуть подолати бюрократичні бар'єри.
Втім, вихід є. Фінансування бізнесів бізнесом.
Ми інвестуємо у ваш проєкт, надамо експертну фінансову, юридичну, страхову, маркетингову, та навіть PR підтримку на всіх етапах і максимально полегшимо процес. З нами розширити бізнес чи перенести його в ЄС буде простіше. 
Об'єднаймо наші гроші з вашим досвідом заради спільного успіху в майбутньому.

Фінансуємо будь-яку сферу бізнесу

Інвестиції в мікро-, малий та середній бізнес

Будівельні послуги

Інвестиції в будівництво житлової чи комерційної нерухомості

Роздрібна торгівля

Інвестиції в торгівельний бізнес

Кав'ярні й ресторани

Інвестиції у відкриття нових закладів харчування

Магазини

Відкриття нових торгових приміщень, магазинів

Вантажоперевезення

Інвестиції в логістичний бізнес

Виробництво

Прямі інвестиції для розвитку фабрики чи заводу

IT

Інвестиції у сферу новітніх ІТ технологій

Сфера краси

Інвестиції у відкриття салонів краси, косметичних кабінетів

Інше

Деталізуйте ваш запит і ми знайдемо спосіб допомогти

Умови залучення інвестицій:

 • Наявність ідеї та орієнтовного бізнес-плану

 • Наявність досвіду у відповідній сфері

 • Готовність працювати офіційно, прозоро і звітувати про використання коштів

 • Відмінна особиста ділова репутація

Як залучити інвестиції?

Заповніть заявку

Заповніть невеличку форму заявки та отримайте попередню консультацію

Озвучте ідею

Разом з вами ми обговоримо план, подискутуємо та узгодимо деталі

Починайте роботу

Отримайте гроші та починайте свій новий бізнес

Illustration

Бажаєте почати працювати з нами?

Залиште заявку, щоб поспілкуватися з нами та обговорити деталі нового прибуткового бізнесу

Чому обирають нас

Доступне фінансування

Достатньо ідеї, бажання та досвіду

Співпраця

Не просто послуга фінансування, а повноцінне партнерство в проєктах

Індивідуальний підхід

Всі заявки обов'язково розглядаються в індивідуальному порядку

Мережа зв'язків

Широка мережа зв'язків у різних країнах Євросоюзу. Професійна експертиза у багатьох сферах

"13 років ми розвивали бізнес в Україні. Реінвестували прибутки, вклали безмірну кількість зусиль і часу, щоб одного дня війна забрала все. Після війни ми повернемось відбудовувати українську економіку, а поки що шукаємо змогу розвивати бізнес деінде. Закликаємо таких самих підприємців-біженців приєднуватися до нас, щоб заробляти гроші за кордоном й частину прибутків відправляти в Україну, бо держбюджет втрачає щодня по 2 мільярди гривень"

Сергій Васьков, підприємець, засновник проєкту

Про нас

Illustration

Наша команда — з України. Там ми маємо успішний бізнес у фінансовій сфері, якому вже майже 13 років. Всі ці 13 років були прибутковими. Спеціалізуємося на наданні фінансування мікро-, малому та середньому бізнесу (МСБ). Наші клієнти — це підприємці з будівельного, аграрного секторів, сфери перевезень, тощо.

З початком воєнних дій росії на території України у лютому 2022, ми отримали багато запитів від наших клієнтів на фінансування для відкриття власної справи в Європі. Тому ми відкрили новий напрямок — фінансуємо підприємців у Європі (Австрія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Польща, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія та інші країни ЄС).

Якщо ви змушені буди виїхати через війну та хочете скоріше повернути контроль за своїм економічним життям, спробуйте почати новий бізнес в Європі разом з нами. Звертайтесь, якщо маєте ідею, яка працюватиме та енергію на її реалізацію. Об'єднаємо зусилля українців за кордоном, щоб бізнес продовжив життя.

Наші засновники

Illustration

Антон Дядюра

CEO
13 років досвіду управління бізнесом

latipac.akse%40aruidaid.a

Генеральний директор та керівний партнер лізингової компанії «ЕСКА Капітал» та співзасновник фінансової компанії для підприємців Safra Finance. Фінансист.

Illustration

Сергій Васьков

Co-founder
13 років досвіду управління бізнесом

latipac.akse%40voksav.s

Співзасновник та керівний партнер лізингової компанії №1 в сегменті роботи з МСБ — «ЕСКА Капітал» та фінансової компанії для підприємців Safra Finance.

Наші результати

Звернень з березня 2022 року

12

Погоджено звернень

90%

Видано коштів

1 600 000

Illustration

Бажаєте почати працювати з нами?

Залиште заявку, щоб поспілкуватися з нами та обговорити деталі нового прибуткового бізнесу

Ви питаєте, ми відповідаємо

 • Які галузі пріоритетні для отримання фінансування?

  Пріоритетні сфери для отримання коштів — це: будівельні та ремонтні роботи, сфера рітейлу, готельно-ресторанна справа, вантажоперевезення та дистриб'юторські послуги, FMCG, ІТ-сектор, тощо. Ми допоможемо вам відкрити кав'ярню у Кракові або налагодити логістику з доставлення харчових продуктів у Будапешті. 

 • Які базові вимоги для отримання коштів?

  Очікуємо, що ви вже займалися такою діяльністю в Україні і маєте кількарічний досвід. Ви знаєте особливості даної сфери і зможете застосувати свої навички і знання, щоб продовжити справу у країнах ЄС.

 • Чи потребується бізнес-план?

  Ми не школа MBA, а тому не вимагаємо чіткого бізнес-плану за заданими критеріями на 100 сторінках А4. АЛЕ у вас повинна бути реалістична ідея, яку не складно буде втілити в життя. Сподіваємось, це не будівництво гайперлупу з Угорщини в Закарпатську область, а щось приземлена, працююча ідея, яку ви вже випробували на собі.

 • Як скоро ви надасте кошти?

  У нас невелика команда й індивідуальний підхід, всі заявки ми будемо обробляти вручну, а тому це може зайняти певний час. Але ми гарантуємо, що зв'яжемося з вами у будь-якому випадку. Якщо ідея нас зацікавить, то обговоримо подробиці особисто. Можливо навіть зустрінемося наживо, якщо буде змога.

 • В чому переваги вашого фінансування?

  Ми надаємо не просто гроші в користування, а повний пакет, який включає фінансові, юридичні, страхові консультації. Допоможемо з підготовкою та поданням документів, реєстрацією бізнесу в ЄС. Надамо маркетингову та PR підтримку, щоб про ваш бізнес почули. Ми не великий європейський фонд і не забюрократизований державний банк, а тому ми швидкі та гнучкі в операціях, приємні та легкі в комунікаціях.

 • В мене інше питання! З ким я можу поговорити?

  Звертайтесь за контактами, вказаними на сайті і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Контакти

Illustration

Робочі години:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00Сб - Нд: 11:00 - 16:00

Контакти:

Дякуємо за звернення!

Найближчим часом ми з вами звяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Нове життя українському бізнесу в нових умовах

Багато бізнесів в Україні постраждало від війни. Дехто втратив обладнання, техніку, склади, приміщення магазинів, товар. Люди не мають змоги працювати через окупацію або ведення активних бойових дій на території областей. Ланцюжки перевезень розірвано. Дорожнього сполучення немає. Підприємці втрачають кошти, майно, команди... Багато хто емігрує в країни Європейського Союзу. В нових умовах важко не опустити руки та продовжити працювати, шукаючи можливості для порятунку своєї справи чи заснування нової. Ми розуміємо вас.
Як почати бізнес з нуля? Де брати кошти? Як розібратися в законодавстві чужої країни? Як зареєструвати юридичну особу в Польщі, Угорщині, Австрії чи Франції? Де знайти надійних партнерів, щоб заснувати нову компанію за кордоном? На ці та інші питання ми постараємося дати вам відповіді та конкретну допомогу.

#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion