+421910383636

Інвестиції на старт бізнесу

Залучіть інвестиції для початку діяльності в країнах Європи. Фінансування бізнесів бізнесом

Illustration
Illustration

Про інвестиції на старт бізнесу

Пошук стартового капіталу для підприємців — болюча тема. Особливо, якщо це нова справа в новій європейській державі, а до того ви вели діяльність виключно в Україні. Як розібратися в законодавчих вимогах? Де проконсультуватися? Не зайвим було б і заручитися підтримкою спеціалістів.
Згідно з вимогами державних чи приватних банків, підприємець має показати бізнес-план, існуючі та прогнозовані надходження і вони обов’язково повинні перекривати платежі. Має бути відповідний рівень підготовки документації та її прозорість. Бюрократичні процедури в ЄС — не з простих.
Ми інвестуємо у ваш проєкт, навіть на етапі start-up. Надамо експертну фінансову, юридичну, страхову, маркетингову, та навіть PR підтримку на всіх етапах і максимально полегшимо процес. З нами розширити бізнес чи перенести його в ЄС буде простіше.
Об'єднаймо наші гроші з вашим досвідом заради спільного успіху в майбутньому.

Фінансуємо будь-яку сферу бізнесу

Інвестиції в мікро-, малий та середній бізнес

Будівельні послуги

Інвестиції на початок будівельної справи

Роздрібна торгівля

Інвестиції в торгівельний бізнес

Кав'ярні й ресторани

Інвестиції у відкриття нових закладів харчування

Магазини

Відкриття нових торгових приміщень, магазинів

Вантажоперевезення

Інвестиції в логістичний бізнес

Виробництво

Прямі інвестиції для відкриття фабрики чи заводу

IT

Інвестиції у сферу новітніх ІТ технологій

Стоматологія

Інвестиції в медичну галузь

Сфера краси

Інвестиції у відкриття салонів краси, косметичних кабінетів

Умови залучення інвестицій:

 • Наявність ідеї та орієнтовного бізнес-плану

 • Наявність досвіду у відповідній сфері

 • Готовність працювати офіційно, прозоро і звітувати про використання коштів

 • Відмінна особиста ділова репутація

Як залучити інвестиції?

Заповніть заявку

Заповніть невеличку форму заявки та отримайте попередню консультацію

Озвучте ідею

Разом з вами ми обговоримо план, подискутуємо та узгодимо деталі

Починайте роботу

Отримайте гроші та починайте свій новий бізнес

Illustration

Бажаєте почати працювати з нами?

Залиште заявку, щоб поспілкуватися з нами та обговорити деталі нового прибуткового бізнесу

Чому обирають нас?

Доступне фінансування

Достатньо ідеї, бажання та досвіду

Співпраця

Не просто послуга фінансування, а повноцінне партнерство в проєктах

Індивідуальний підхід

Всі заявки обов'язково розглядаються в індивідуальному порядку

Мережа зв'язків

Широка мережа зв'язків у різних країнах Євросоюзу. Професійна експертиза у багатьох сферах

"Задача українських підприємців зараз — заробити якомога більше грошей, щоб задонатити українській армії. На жаль, не у всіх підприємців є змога заробляти. Тому треба шукати нові способи. В нових місцях. Якщо є найменший шанс заснувати нову справу десь у Словаччині, треба брати й робити це. В роботі з документами та юриспруденцією ми допоможемо."

Антон Дядюра, підприємець, засновник проєкту

Про нас

Illustration

Наша команда — з України. Там ми маємо успішний бізнес у фінансовій сфері, якому вже майже 13 років. Всі ці 13 років були прибутковими. Спеціалізуємося на наданні фінансування мікро-, малому та середньому бізнесу (МСБ). Наші клієнти — це підприємці з будівельного, аграрного секторів, сфери перевезень, тощо.

З початком воєнних дій росії на території України у лютому 2022, ми отримали багато запитів від наших клієнтів на фінансування для відкриття власної справи в Європі. Тому ми відкрили новий напрямок — фінансуємо підприємців у Європі (Австрія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Польща, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія та інші країни ЄС).

Якщо ви змушені буди виїхати через війну та хочете скоріше повернути контроль за своїм економічним життям, спробуйте почати новий бізнес в Європі разом з нами. Звертайтесь, якщо маєте ідею, яка працюватиме та енергію на її реалізацію. Об'єднаємо зусилля українців за кордоном, щоб бізнес продовжив життя.

Наша команда менеджерів

Illustration

Антон Дядюра

CEO
13 років досвіду управління бізнесом

latipac.akse%40aruidaid.a

Генеральний директор та керівний партнер лізингової компанії «ЕСКА Капітал» та співзасновник фінансової компанії для підприємців Safra Finance. Фінансист.

Illustration

Сергій Васьков

Co-founder
13 років досвіду управління бізнесом

latipac.akse%40voksav.s

Співзасновник та керівний партнер лізингової компанії №1 в сегменті роботи з МСБ — «ЕСКА Капітал» та фінансової компанії для підприємців Safra Finance.

Наші результати

Звернень з березня 2022 року

12

Погоджено звернень

90%

Видано коштів

1 600 000

Illustration

Бажаєте почати працювати з нами?

Залиште заявку, щоб поспілкуватися з нами та обговорити деталі інвестування у ваш новий прибутковий бізнес в ЄС

Нас питають, ми відповідаємо

 • Які галузі пріоритетні для отримання фінансування?

  Пріоритетні сфери для отримання коштів — це: будівельні та ремонтні роботи, сфера рітейлу, готельно-ресторанна справа, вантажоперевезення та дистриб'юторські послуги, FMCG, ІТ-сектор, тощо. Ми допоможемо вам відкрити кав'ярню у Кракові або налагодити логістику з доставлення харчових продуктів у Будапешті. 

 • В чому переваги вашого фінансування?

  Ми надаємо не просто гроші в користування, а повний пакет, який включає фінансові, юридичні, страхові консультації. Допоможемо з підготовкою та поданням документів, реєстрацією бізнесу в ЄС. Надамо маркетингову та PR підтримку, щоб про ваш бізнес почули. Ми не великий європейський фонд і не забюрократизований державний банк, а тому швидкі та гнучкі в операціях, приємні й легкі в комунікаціях.

 • Які базові вимоги для отримання інвестицій?

  Очікуємо, що ви вже займалися такою діяльністю в Україні і маєте ґрунтовний досвід. Ви знаєте особливості даної сфери і зможете застосувати свої навички і знання, щоб почати заново у країнах ЄС. Також, для нас важлива репутація. Будемо детально розглядати засновників і менеджерів нової компанії.

 • Чи потребується бізнес-план?

  Ми не школа MBA, а тому не вимагаємо чіткого бізнес-плану за заданими критеріями на 100 сторінках А4. АЛЕ у вас повинна бути реалістична ідея, яку не складно буде втілити в життя. Сподіваємось, це не будівництво гайперлупу з Угорщини в Закарпатську область, а щось приземлене, працююча ідея, яку ви вже випробували на собі.

 • Як скоро ви надасте кошти?

  У нас невелика команда й індивідуальний підхід, всі заявки ми будемо обробляти вручну, а тому це може зайняти певний час. Але ми гарантуємо, що зв'яжемося з вами у будь-якому випадку. Якщо ідея нас зацікавить, то обговоримо подробиці особисто. Можливо навіть зустрінемося наживо, якщо буде змога.

 • В мене інше питання! З ким я можу поговорити?

  Звертайтесь за контактами, вказаними на сайті і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Контакти

Illustration

Робочі години:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00Сб - Нд: 11:00 - 16:00

Контакти:

Дякуємо за звернення!

Найближчим часом ми з вами звяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Новий бізнес в нових умовах

Багато бізнесів в Україні постраждало від війни. Дехто втратив обладнання, склади, приміщення магазинів, товар. Люди не мають змоги працювати через окупацію або ведення активних бойових дій на території областей. Ланцюжки перевезень розірвано. Підприємці втрачають кошти, майно, команди... Багато хто емігрує в країни Європейського Союзу. В нових умовах важко не опустити руки та продовжити працювати, шукаючи можливості для порятунку своєї справи чи заснування нової. Ми розуміємо вас.
Як почати бізнес з нуля? Де брати кошти? Як розібратися в законодавстві чужої країни? Як зареєструвати юридичну особу в Польщі, Угорщині, Австрії чи Франції? Де знайти надійних партнерів, щоб заснувати нову компанію за кордоном? На ці та інші питання ми постараємося дати вам відповіді та конкретну допомогу.

#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion