+421910383636


Про компанію

Ми маємо понад 13-річний досвід управління бізнесом та підтверджену експертизу у фінансовому секторі України. Нині започатковуємо новий проєкт з фінансування підприємців у Європі.

Illustration
Illustration

Про нас

Наша команда — з України. Там ми маємо успішний бізнес у фінансовій сфері, якому вже майже 13 років. Спеціалізуємося на наданні фінансування мікро-, малому та середньому бізнесу (МСБ). Наші клієнти — це підприємці з будівельного, аграрного секторів, сфери перевезень, тощо.
Наша діяльність була прибутковою з моменту заснування компанії «ЕСКА Капітал» у 2008-му році. Нас обирають, бо ми швидкі, гнучкі та зручні. Працюємо повністю прозоро, ведемо фінансову звітність відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) з 2016 року. Сплачуємо кілька мільйонів гривень податків на рік. 
Завдяки відмінній діловій репутації та відкритій політиці відносин з інвесторами, нам вдалося здійснити 4 випуски корпоративних цінних паперів на загальну суму 230 млн грн. Найавторитетніша рейтингова агенція України «Кредит-рейтинг» присвоїла нашим облігаціям рейтинг «uaAА-».
Компанія «ЕСКА Капітал» профінансувала МСБ на понад 1,5 млрд грн. Наша дочірня компанія Safra Finance профінансувала підприємців на понад 30 млн грн за перших 6 місяців роботи у 2021 році.
На наших сайтах немає впізнаваних логотипів і відомих імен, бо ми працюємо з Віктором Петровичем з Вінниччини, Сергієм Миколайовичем з Одещини, паном Олегом з Миргорода та іншими мікропідприємцями. Ми хочемо, щоб фінансування в Україні було доступним не тільки великому бізнесові. Щоб кожен міг почати свою справу у будь-якому райцентрі чи селі.

З початком воєнних дій росії на території України у лютому 2022, ми отримали багато запитів від наших клієнтів на фінансування для відкриття власної справи в Європі. Тому ми відкрили новий напрямок — фінансуємо підприємців у Європі (Австрія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Польща, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія та інші країни ЄС). Ми прагнемо, щоб підприємці-переселенці мали спрощені умови для старту чи перенесення бізнесу.
Якщо ваша компанія в Україні збанкрутувала, отримала значні збитки чи не може тимчасово працювати через ведення бойових дій, спробуйте почати нову справу в Європі. Звертайтесь до нас, якщо хочете скоріше повернути контроль за своїм економічним життям та шукаєте фінансування для власного бізнесу чи хочете долучитися до спільного інвестування у перспективні ідеї підприємців. Об'єднаймо зусилля українців за кордоном, щоб бізнес мав змогу працювати й заробляти уже зараз. Після перемоги повернемось в Україну, щоб відновлювати її економіку.

Чому нас обирають?

Доступне фінансування

Достатньо ідеї, бажання та попереднього досвіду

Індивідуальний підхід

Всі заявки розглядаються особисто засновниками проєкту — досвідченими підприємцями з України

Співпраця

Не просто послуга фінансування, а повноцінне партнерство в проєктах

Мережа зв'язків

Мережа зв'язків у різних країнах ЄС. Професійна експертиза у багатьох сферах

Комплексні послуги

Фінансова, юридична, страхова, маркетингова й PR підтримка

Можливості

Доступ до кредитування, інвестицій та партнерських програм

Наші результати в попередніх проєктах

Постійних клієнтів

1500+

Профінансовано на понад

1,5 млрд грн

Емісія корпоративних облігацій

230 млн грн

Illustration

Бажаєте почати працювати з нами?

Залиште заявку, щоб поспілкуватися з нами та обговорити деталі нового прибуткового бізнесу

Наші проєкти

Наші компанії та програми, якими пишаємось

Illustration

Лізинг для підприємців

«ЕСКА Капітал»

Лізингова fintech компанія з 13-річною історією. Понад 1500 постійних клієнтів. Допомагає зростати мікро- та малому бізнесу завдяки лізингу та фінансуванню. 

Illustration

Фінансування МСБ

Safra Finance

Швидке, гнучке та доступне фінансування для українських підприємців на будь-які бізнес чи особисті цілі.

Illustration

Спецпрограма для аграріїв

YTO Finance

Програма розстрочки від виробника на трактори YTO з відтермінуванням платежів до року та з поверненням ПДВ на всю вартість техніки.

Ви питаєте, ми відповідаємо:

 • Які галузі пріоритетні для отримання фінансування?

  Пріоритетні сфери для отримання коштів — це: будівельні та ремонтні роботи, сфера рітейлу, готельно-ресторанна справа, вантажоперевезення та дистриб'юторські послуги, FMCG, ІТ-сектор, тощо. Ми допоможемо вам відкрити кав'ярню у Кракові або налагодити логістику з доставлення харчових продуктів у Будапешті.

 • Які базові вимоги для отримання коштів?

  Очікуємо, що ви вже займалися такою діяльністю в Україні і маєте кількарічний досвід. Ви знаєте особливості даної сфери і зможете застосувати свої навички і знання, щоб продовжити справу у країнах ЄС.

 • Чи потребується бізнес-план?

  Ми не школа MBA, а тому не вимагаємо чіткого бізнес-плану за заданими критеріями на 100 сторінках А4. АЛЕ у вас повинна бути реалістична ідея, яку не складно буде втілити в життя. Сподіваємось, це не будівництво гайперлупу з Угорщини в Закарпатську область, а щось приземлена, працююча ідея, яку ви вже випробували на собі.

 • Як скоро ви надасте кошти?

  У нас невелика команда й індивідуальний підхід, всі заявки ми будемо обробляти вручну, а тому це може зайняти певний час. Але ми гарантуємо, що зв'яжемося з вами у будь-якому випадку. Якщо ідея нас зацікавить, то обговоримо подробиці особисто. Можливо навіть зустрінемося наживо, якщо буде змога.

 • В чому переваги вашого фінансування?

  Ми надаємо не просто гроші в користування, а повний пакет, який включає фінансові, юридичні, страхові консультації. Допоможемо з підготовкою та поданням документів, реєстрацією бізнесу в ЄС. Надамо маркетингову та PR підтримку, щоб про ваш бізнес почули. Ми не великий європейський фонд і не забюрократизований державний банк, а тому ми швидкі та гнучкі в операціях, приємні та легкі в комунікаціях.

 • В мене інше питання! З ким я можу поговорити?

  Звертайтесь за контактами, вказаними на сайті і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Наша команда

Illustration

Антон Дядюра

CEO
13 років досвіду управління бізнесом

latipac.akse%40aruidaid.a

Генеральний директор та керівний партнер лізингової компанії «ЕСКА Капітал» та співзасновник фінансової компанії для підприємців Safra Finance. Фінансист.

Illustration

Сергій Васьков

Co-founder
13 років досвіду управління бізнесом

latipac.akse%40voksav.s

Співзасновник та керівний партнер лізингової компанії №1 в сегменті роботи з МСБ — «ЕСКА Капітал» та фінансової компанії для підприємців Safra Finance.

Illustration

Аліна Білан

Senior Lawyer
5 років досвіду

latipac.akse%40nalib.a

Старша юристка лізингової компанії «ЕСКА Капітал». Управляє командою юрисконсультів та бек-офісу з понад 15 осіб.

Відгуки

Від наших клієнтів із попередніх проєктів

Illustration

Ігор Платонов

Власник будівельної компанії PLATIS Україна

«На початковому етапі було максимально важко отримати будь-яке фінансування, а гроші на купівлю вживаної техніки — взагалі нереально. Наприклад, каток 2009 року банки вже не фінансують, а «ЕСКА Капітал» — так (надає техніку віком до 15 років). Це є великою перевагою для малого бізнесу. Однозначно буду рекомендувати «ЕСКА Капітал»: швидко, не парять мізки, а працювати можна вже завтра»

Грудень, 2021

Illustration

Андрій Миронов

Директор компанії «ТРЕК-С»

«Найдоступніше фінансування у «ЕСКА Капітал». Техніку в лізинг для проєктування та будівництва інженерних мереж берем тільки в лізинг, тільки в цій компанії, тому що це найлегший спосіб. Без бюрократичних труднощів».

Лютий 2022

Illustration

Сергій Віталійович

Власник агропідприємства «Сім-Агро»

«Раніше брав кошти в банках (до 2018 року), тепер — тільки в лізингових компаніях. Мені не страшно брати кредити, таке залучення слугує скоріше стимулятором розвитку і не дозволяє розслаблятися і планувати бізнес. Останнім брав трактор YTO».

Липень, 2020

Контакти

Illustration

Робочі години:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00Сб - Нд: 11:00 - 16:00

Контакти:

Дякуємо за звернення!

Найближчим часом ми з вами звяжемся

Can't send form.

Please try again later.

#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion