НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

ВІДНОВИМО УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

Реальні історії бізнесу, який постраждав від війни. Розкажіть і свою історію та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Стояли зі своїми танками прямо на наших складах з продукцією і технікою. Одного механізатора розстріляли

Історія від Сергія Волошина з Макарова, Київська область

Ранок 24 лютого почався зі страшних вибухів та думок про те, що буде далі. Обидва наші підприємства знаходяться в Макарівському районі Київської області. Це села Андріївка, Липівка, Плахтянка.

Непрошені гості прийшли до нас швидко. Стояли зі своїми танками прямо на наших складах з продукцією і технікою. На жаль, втрати фінансів та матеріальних ресурсів — не найгірше, що трапилось. Одного нашого механізатора розстріляли…

Кукурудзу не дозбирали

У нас затягнулася кампанія зі збору кукурудзи. В аграріїв буває, що восени не встигають зібрати урожай і переносять на зиму. Тому ще у 20 числах лютого наші комбайни працювали в полях. Оскільки кукурудза була з певною вологістю, то складали її та планували возити на сушку. Але через ці події, ми не встигли її прибрати, через обстріли та пошкодження складу, на неї упала покрівля. Решту кукурудзи, яка лишилась незібраною в полях, близько 1000 тонн, окупанти в’їздили танками й зіпсували.

По техніці було дуже багато прильотів… Є повністю знищена техніка, є техніка, яка відновленню не підлягає, а є машини, які пошкоджені уламками ракет на відсотків 25%. Двигуни, шини — зазвичай пошкоджені. В сумі втратили дуже багато.

Пройшло 2 місяці, пора думати, що робити далі

Ми хотіли скористатися держпрограмою, щоб отримати фінансування для відновлення господарства. Подали безліч заявок. У всі державні банки. Але виявилося, там нові вимоги, по яких ми не проходимо. Наприклад, просять не менше 40% власного капіталу в структурі підприємства. Під цю програму прописали нові фінансові ковенанти, мізерна кількість підприємств в Україні їм відповідає, тобто мало хто в принципі може претендувати на отримання коштів.

Окрім браку фінансування, є проблеми з логістикою та реалізацією продукції.

Аграрії — сміливі, я певен, що підуть сіяти

Ми теж плануємо. Проаналізували, що не можемо знайти альтернативу кукурудзі. Для нас вона зрозуміла, знаємо як вирощувати, як досягнути гарних результатів. Навіть не зважаючи на складність з продажем, ми не знаєм, на що її поміняти. Напевно, вигідно було б посіяти гречку, вона піднялась в ціні вдесятеро за останні три роки. Але ми не маємо ні насіння, ні технологій. Для цього, знову-таки, потрібні гроші.

Сільське господарство — не будівництво. Чекати не може

Державні банки могли б задати тон, показати приватним банкам, що фінансувати аграріїв не страшно, що гроші із системи нікуди не подінуться, хтось комусь заплатить за насіння, мінеральні добрива і все запрацює. Але доводиться все робити власними силами.

У вас теж збитки від війни?

Поділіться подробицями про те, як все було

Поділіться своєю історією та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Якщо виникли додаткові питання, залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ