НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

ВІДНОВИМО УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

Реальні історії бізнесу, який постраждав від війни. Розкажіть і свою історію та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Ми з родиною знов опинилися в жахливому стані, в новому місті, без змоги працювати, заробляти на життя, на оренду, на утримання дитини

Історія Золотенка Олександра з Костянтинівки, на Донеччині

Я займаюсь стоматологічною практикою. І вже двічі стикався з агресією росії, через що вимушений був переїжджати.

Перший раз було у 2014 році. Після окупації міста, де я народився та виріс (м. Горлівка), я був вимушений вперше залишити свій бізнес і переїхати до міста Костянтинівки на Донеччині. Евакуювався, слава богу, “успішно”. Зняв приміщення для організації стоматологічного кабінету, на останні гроші придбав найдешевшу стоматологічну установку і почав працювати.

Завдяки отримання коштів від грантових програм міжнародних донорів у 2017 році (PIN, DRC, Карітас) зміг закупити додаткове обладнання, витратні матеріали та навіть рекламну вивіску. У 2020 році розширився (придбав ще одну стоматологічну установку та створив додаткове робоче місце). У 2021 році провів реновацію обладнання вже за свої зароблені кошти.

6 квітня, після закликів до евакуації від очільника області, був вимушений виїхати знову… Ми з родиною знов опинилися в жахливому стані, в новому місці, без змоги працювати, заробляти на життя, на оренду, на утримання дитини.

Зараз ми в Вінниці. Вдалося вивезти 1/4 обладнання. Знайшли приміщення, підписали договір оренди. Решта обладнання залишилася в м. Костянтинівці.

Ставши вже вдруге переселенцями ми не залишаємо надії на нормальне життя в Україні

Та благаємо про допомогу, бо не маємо змоги через брак коштів почати повноцінно працювати та сплачувати податки. Щоб бізнес продовжив життя, нам потрібні гроші, нове обладнання. Надіюся на залучення міжнародного фінансування, але найбільше покладаюся на власні сили.

Дуже хотілося б релокувати залишки обладнання, меблів та почати повноцінно працювати в м. Вінниця.

В мене є досвід чесного, ефективного освоєння грантової, фінансової допомоги, яке зараз нам потрібне як повітря. За кожну копійчину я відзвітую і все буде вкладено в поновлення робочого процесу та у шлях до повернення нормального життя. Про це свідчать отримані гранти від міжнародних договорів, які були успішно реалізовані у 2017 році.

У вас теж збитки від війни?

Поділіться подробицями про те, як все було

Поділіться своєю історією та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Якщо виникли додаткові питання, залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ