НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

ВІДНОВИМО УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

Реальні історії бізнесу, який постраждав від війни. Розкажіть і свою історію та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Було страшно, вони почали ходити по хатах і гвалтувати. Ракети били у вишку за 200 метрів від будинку, де ми знаходилися…

Історія Лінської Мирослави з Димера Київської області

В нас з чоловіком сімейний бізнес з 2017 року — вирощування ягід та квітів. Клієнти, які приїздять до нашого парку, можуть полежати на соломі, випити смачної кави та власноруч назбирати органічної полуниці або просто провести час в затишному місці, що вони й роблять щодня. Також, можна скуштувати в кав’ярні смачні полуничні та лавандові напої. А на лавандовому полі — провести фотосесію.

Будинок, в якому ми живемо, знаходиться на території екопарку, що розташований в смт Димер, Вишгородського району. Еко-парк засновано на концепції лайтового екотуризму. За 2021 рік ми прийняли 4598 відвідувачів екопарку, продали 1464 кг полуниці, зварили 2356 чашок лавандової кави.

Потім почалася війна

З першого дня війни ми були в Димері, 25 лютого російські війська вже оточили село, виїхати на власному авто вже неможливо було, бо зірвали мости. Ми знаходилися в окупації 2 тижні, аж поки за 100 метрів від лавандового поля росіяни викопали землянки і поставили там свій командний пункт.

Було страшно, вони почали ходити по хатах і гвалтувати. Ракети били у вишку за 200 метрів від будинку…

Ми з чоловіком вирішили тікати з Димера. Дві доби добиралися до Києва.

Російські війська пограбували склад із лавандовою продукцією, кав’ярню, зіпсували поле, поламали огорожу. Рашисти жили в нашому будинку. Зі складу винесли техніку для обробки полів.

Нині ми відновили роботу, відкрили кав’ярню, самотужки обробляємо поля, готуємося до відкриття лавандового поля.

Ми плануємо працювати і відновлювати парк далі. Бо це важливо для дітей, які приїжджають до нашого парку. Плануємо побудувати теплицю зі скла та металу розміром 4х8 м для вирощування гортензій та лаванди та ще одну зі скла та дерева розміром 12х22 м для вирощування лаванди та полуниці. Обидві теплиці також використовуватимуться як майданчики для івентів та розширення кав'ярні.

Розпочинати свою справу — завжди складно, у когось це виходить з першого разу, у когось з 16-го. Головне задати собі вектор руху, чітко окреслити цінність, яку ти приносиш у світ і не опускати руки.

До війни і зараз маю особисту сторінку в інстаграм, де 100 тис. підписників. Тому саме через інстаграм розвивали парк. Кожного дня знімала сторіз і публікувала пости про розвиток парку, створення ягідного і лавандового полів. Кожного дня я беру участь у розвитку парку, деякі лавандові ідеї ми привезли з Болгарії, де наша знайома Олена, яка має 60 га лавандових полів, проконсультувала нас щодо вирощування і перероблення лаванди на олію та гідролат. Наразі ми маємо власний дистилятор, виготовляємо лавандову косметику.

У вас теж збитки від війни?

Поділіться подробицями про те, як все було

Поділіться своєю історією та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Якщо виникли додаткові питання, залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ