НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

ВІДНОВИМО УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

Реальні історії бізнесу, який постраждав від війни. Розкажіть і свою історію та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Ми знаходились під окупацією з кінця лютого по 1 квітня. Вони забрали всі вантажні автомобілі, бензовози, оргтехніку і навіть чайник

Історія від Наталії Сидорук з Іванкова, Київська область

Я засновниця агропідприємства з Іванкова, під Києвом. Ми займаємось вирощуванням сільськогосподарської продукції: кукурудзи, соняшника, сої, пшениці, жита, ячменю. Працюємо в Київській, Житомирській та Дніпропетровській областях.

Зараз наше господарство, над яким ми трудилися з 2010 року, фактично втрачено

Ми були у ліжку вдома у Києві, коли о 5 годині 24 лютого почули перші вибухи... Іванківський район Київської області захопили вже 25 лютого. Він знаходився під окупацією з кінця лютого по 1 квітня. Близько 40 БТРів зайшло на нашу базу. Окупанти зробили у приміщеннях господарства командний пункт, на горищі засіли снайпери. Наші працівники були на місці, але нікого з них не випускали. Абсолютно всі склади перевіряли. Сказали: «Якщо не будете відкривати двері, ми — підірвемо». І таки дійсно підривали, бомбили навколишні території.

Ми уявлення не мали, що робити й куди бігти

Рік тому, в березні 2021 року ми побудували новісінький ангар, вартістю 1 600 000 грн. Там знаходилася продукція, яку ми мали продавати. Саме в цей ангар влучила авіабомба. Там зараз все поруйноване, наші люди залякані, все розграбоване…

Ми з чоловіком приїхали подивитися на обійстя 1 квітня. Ця гігантська споруда лежить, де-не-де ще стоять опорні конструкції. Немає слів, щоб описати наші емоції.

Окупанти забрали всі вантажні машини, тягачі (КамАЗи, КрАЗи), джипи, бензовози з 24 тонами палива, сервер, комп’ютери, принтери та навіть чайник. Хотіли забрати ще й трактори (нові Case 500, DEUTZ), але наші хлопці (тракторист, водій і агроном) зметикували та підкрутили техніку, щоб трактори не завелися. Тільки вони й вціліли.

З огляду на втрати, посівну не проводили

Станом на перше травня, навіть не починали. На жаль, ми втратили 800 тонн кукурудзи, всі вантажні та легкові авто. У тракторів та єдиного комбайна, який лишився, через авіанальоти вибите скло. Озимі культури то у нас є, і насіння для посівної є, якесь обладнання збереглося, могли б виконати посівну, але як тут вийти в поле — невідомо.

Поля навколо заміновані. Аграрії бояться в поле виходити. Підриваються на мінах, що колеса літають. Три дні тому працівник, 32 роки, підірвався на міні. Ми стараємося ходити уважно, але він десь не помітив, підірвався. Немає ноги... Саперів на всі довколишні райони — всього 15 осіб і вони постійно зайняті, зі зрозумілих причин, у них забагато роботи.

Наразі не можемо вирішити 2 проблеми: розмінування і кредити

Я звернулася до чотирьох банків, щоб отримати кредит на посівну і дизпаливо. Банки просять заповнити від 11 до 17 таблиць і повний пакет документів. Ще й копію свідоцтва про розлучення директора. Нонсенс! Документи у нас втрачено! Я дзвонила на 10 номерів постачальників дизпалива, просила під гарантії чи під розписку — не можна. Ніхто не кредитує. Тільки за гроші. А де їх взяти? Жодне з наших 12 підприємств досі не отримало фінансування.

У вас теж збитки від війни?

Поділіться подробицями про те, як все було

Поділіться своєю історією та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Якщо виникли додаткові питання, залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ