НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

ВІДНОВИМО УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

Реальні історії бізнесу, який постраждав від війни. Розкажіть і свою історію та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Все моє життя, все, що я збудував своїми руками за 30 років, — зруйновано, за одну мить

Історія від Максима Кононенка з Сумської області

Мій фермерський будинок стояв прямо посередині, між двома лініями фронту. Тут були і загони з десятками корів і 100 гектарами пшеничних полів, які на початку березня п’ять днів поспіль перетворювалися на поле кривавої битви.

Два кілометри праворуч були російські війська, а два кілометри ліворуч — наші війська. Вони так сильно стріляли, ніби це була якась комп’ютерна гра. Перші два дні я сидів у домі, але потім стало так нестерпно, що мені довелося втікати. Коли я повернувся, я був у шоці. 

Мій будинок, склад, сараї... все було зруйновано. Я втратив усе.

І, як і інші фермери в Україні, на кількох гектарів уцілілих пшеничних полів не можу зібрати врожай через нестачу палива в області та після того, як мій комбайн та іншу техніку було знищено обстрілами.

Порти по всій Україні переповнені понад 20 мільйонами тонн зерна та кукурудзи, яким нікуди подітися, а Росія блокує узбережжя Чорного моря та шляхи виходу з України.

Війна абсолютно спричинить нестачу зерна і, можливо, голод. У нас уже є проблеми, тому що навіть у тих фермерів, які встигли засіяти поля, їм просто не вистачає палива для збору врожаю. Ще одна проблема — добрива; ми їх завозили з Росії та Білорусі, недостатня кількість добрив означає, що ви збираєте на 20-30% менше.

Я не знаю, як вижити. В уряду немає грошей, щоб допомогти нам відновити. Усі гроші йдуть на армію.

Гарматні постріли як російської, так і української артилерії знищили мій склад, сарай, де я обробляв зерно, і будинок, де я жив із дружиною та сином. Щонайменше 20 корів були застрелені, туші все ще лежали всередині стайні, які також були знищені.

Війна не тільки знищила мій бізнес. Але й забрала життя мого зятя. Він пішов добровольцем в армію і загинув, захищаючи Макарів.

Через тридцять років після того, як я все це побудував, я знову мушу починати з нуля. Все моє життя — все, що я збудував своїми руками за ці 30 років, було зруйновано, за одну мить.

Джерело: The Guardian

У вас теж збитки від війни?

Поділіться подробицями про те, як все було

Поділіться своєю історією та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Якщо виникли додаткові питання, залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ