НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

ВІДНОВИМО УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

Реальні історії бізнесу, який постраждав від війни. Розкажіть і свою історію та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Бої за Пологи тривають. Що з нашим господарством зараз я достеменно навіть не знаю

Історія Ігоря Містюка з села Балочки, Пологівського району Запорізької області

Історія нашого сімейного СФГ “Надія” — давня. Батько ще у 1997 році вийшов з колгоспу, забрав свої паї та паї бабусі й дідуся, та й почав займатися вирощуванням цукрового буряка і кавунів. Коли колгоспи розпалися, інші люди побачили, що у нас непогано йде справа і почали здавати свої ділянки в оренду. Ми купили техніку, відбудували склади.
Вирощуємо зернові та олійні культури. Сумарно, у нас десь 700 га землі. Спочатку мали трактори “білоруси”, шість років тому взяли вживаний комбайн John Deere. Згодом ми почали купувати нову техніку й обладнання. У 2020 взяли новий трактор YTO, нові сівалки, культиватори вітчизняні, віялки. Все йшло гарно, справа розвивалася, мали непогані прибутки.
А потім прийшли вони
Я був у Запоріжжі, коли подзвонив друг з Броварів і сказав, що обстріляли місто. Взяв машину, забрав своїх дружину та 7-місячну дитину і сім’ю брата та й перевіз у село Пологи. Сподівався, що це маленьке село окупанти займати не будуть і обійдуть стороною. Проте, 1 березня пару танків з окупантами зайшли в наш населений пункт.
Зараз окупанти живуть у нашому домі
У нашому домі зробили штаб, позабирали телефони у всіх довкола, всіх і все обшукують, буває по пару разів на день. Якщо хочеш вийти за межі двору — питаєш дозвіл. На 100 осіб населення — 600 російських солдатів. Досі тримають в облозі. Бої тривають.
Коли обстріли стали інтенсивнішими, ми з сім’єю виїхали до Львівської області, а батьки — до Запоріжжя. Тепер все, що відбувається у Пологах знаю лиш з телефонних розмов з друзями. Але таких дзвінків стає дедалі менше. Забороняють дзвонити та й зв’язок блокують.
Історії чув різні. До сусідів одного дня прийшли окупанти й кажуть:— Відкривай сейф!— У нас нема сейфа.— А це що?! — і показує на мікрохвильову піч.
Окупанти мають поганий вигляд. Зачухані, як вибралися зі злиднів. В село зайшли уже цілі КамАЗи з окупантами. Зайняли місцеве училище, поселяються по хатах односельчан. Зерно вивозять на Бердянськ, техніку — на Крим. Взагалі, все, що можна продати — забирають і вивозять. 
На господарстві у нас з осені було заготовлено посівні матеріали, ЗЗР, дизельне паливо, понад 70 тонн азотних та комплексних добрив, 60 тонн нереалізованого соняшника… Мабуть, забрали і це. Я не знаю.
Води й світла немає в Пологах, території заміновані, люди бояться. Що далі – невідомо. В нас була відмінна кредитна історія. Ось наприкінці травня маємо повертати кредит державному банку. Але як це зробити? 3 млн грн брали на посівну…
На фото: наш новенький YTO. Все село вийшло тоді подивитися на трактор, як ми його купили у 2021 році. Сусіди кажуть, що вже давно бачили його на тралі під час транспортування до росії… 

У вас теж збитки від війни?

Поділіться подробицями про те, як все було

Поділіться своєю історією та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Якщо виникли додаткові питання, залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ