НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

ВІДНОВИМО УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

Реальні історії бізнесу, який постраждав від війни. Розкажіть і свою історію та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Залишився без техніки, без роботи й засобів для існування

Історія Сергія Бережного з Харкова

Я займаюсь перевезеннями понад 8 років, з 2014. Здебільшого це маршрути Харків-захід і захід-Харків, перевезення харчів для супермаркетів «АТБ», «Сільпо». У мене було два тягачі і один водій. Разом виконували важливу місію доставлення свіжих фруктів, овочів, дитячого харчування для найменших.

Перед війною був дома, на вихідних якраз з’їздили в село під Бєлгородом. Вже якась чорна хмара над нами висіла, в повітрі відчувалося. Коли 24 лютого почали стріляти, в Харкові завдавали потужних авіа ударів по кадетському училищу, там де кадети. Через обстріли та інфраструктурні пошкодження, ми не могли виїхати з міста. Стоянку заблокували, вся вулиця під обстрілами. Коли вийшли з квартири, то ракета якраз вдарила у стоянку неподалік від нас. 30 автомобілів, які знаходилися найближче — згоріли моментально. Інші авто пошкоджені ударною хвилею.

По багатоповерхівках багато гатили. Кілька будинків палало чорним вогнем. Ми подзвонили в ДСНС, щоб, мовляв, приїхали гасити пожежу на стоянці, але нам сказали, що мало ресурсів і машин, мусять в першу чергу гасити багатоповерхівки і рятувати життя людей. Спитали лиш, чи не було на стоянці у машинах людей. Ми сказали, що ні.

Один мій тягач згорів повністю, не залишилося і металу

Інший — потребує ремонту, великі пошкодження, працювати на ньому неможливо. Ми, слава богу, вціліли, встигли попадати на землю.

Вдалося виїхати з міста за пару днів. Евакуаційним поїздом. Що зараз з квартирою у Харкові точно не знаємо, за останніми даними — наче ще стоїть. А от приватний будинок в області за 2 кілометри від кордону з Бєлгородом — згорів дотла.

Роботу втрачено, дохід втрачено, за тягач я десь 300 тисяч грн встиг виплатити по лізинговому договору, решту ще доведеться виплачувати…

Не знаю, що робити будемо. Поки чекаємо.

Але щось робити будемо точно, почнемо з нуля


Батьки поки що знаходяться у Херсонській області, шансів вивезти їх наразі нема. Єдиний доступний коридор — на росію. Але батько сказав, що навіть під дулом автомата туди не поїде. Буде чекати до кінця. В це село, де вони знаходяться, окупанти прийшли ще 24 числа. Заїхали на танках, дуло на вікна наставили. Так з того часу люди без світла, води і газу й живуть. Село опинилося в буферній зоні між українською та російською арміями. Поруч сильні бої тривають третій тиждень, люди виживають тільки завдяки тому, що ховаються у погребах, але у погребі при -20 градусах — це теж таке собі, самі розумієте. Добре, що хоч потепліло, а у погребі є їжа.

У вас теж збитки від війни?

Поділіться подробицями про те, як все було

Поділіться своєю історією та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Якщо виникли додаткові питання, залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ