НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Пн-Пт: 9:00-18:00СБ-НД: вихідні

+38 (044) 228-88-58Відділ продажу

+38 (068) 183-85-57Відділ продажу основний номер

ВІДНОВИМО УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ РАЗОМ

Реальні історії бізнесу, який постраждав від війни. Розкажіть і свою історію та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Планували виходити на нові ринки збуту у Київській та Житомирській областях. Війна зірвала всі домовленості

Історія Ігоря Гороха з Вінниччини

Наше підприємство — сімейного типу. Батько почав розвивати його ще з 2007 року, спочатку площа земель становила 500 га, тепер уже маємо понад 3000 га. Батько передусім займався рослинництвом (зерно), а я хотів тваринництвом, зокрема налагодити продаж свинини в регіонах України (Київська, Житомирська області) та за її межами. У нас вже є кури, гуси, свині, продаємо м’ясо. Є й коні, але вони виключно для власного задоволення, як хобі.
Хотіли масштабуватися, але...

До війни я почав активно займатися налагоджуванням зв’язків з крамницями по Києву та сусідніх областях, але зі зрозумілих причин все припинилось. Втрачено ринки збуту, дистрибуція і логістика на паузі. Війна зірвала всі домовленості.

На складі є декілька сотень тонн зерна, але наразі його важко реалізувати. По свинині фактично теж нічого не відбувається. Підприємство, слава богу, функціонує, ми платимо зарплати працівникам (яких у нас 50), але працюємо лиш з тими клієнтами, тісні зв’язки з якими були налагоджені давно. Наприклад, сусідні підприємства просять м’ясо для тушкованки.

Плани масштабуватись і вийти на європейські ринки збуту теж законсервувалися. Шукаємо фінансування, отримали кредит від Ощадбанку, але треба ще. Тим часом проходимо ліцензування, щоб по документах все було чітко, а наше м’ясо відповідало європейським стандартам.

Багатьох наших трактористів мобілізували

Тому маємо труднощі ще й з кадрами. Необхідна інфраструктура, щоб працівники приїжджали на сезон і могли тимчасово мешкати на місці. Як ідею, розглядаємо побудову житла, модульних будинків.

У нашому селі є старий дещо занедбаний колгосп і старі хати, які не використовувалися. То голова колгоспу за програмою захистив біженців, тимчасово прихистив жінок з дітьми з Донецької області. Зараз у всіх доступних вільних приміщеннях живуть переселенці.

В майбутньому маємо гарні плани, далекоглядні, але щоб втілити їх нам треба люди, гроші, нова техніка. Багато всього треба. Допомоги ні від кого не чекаю, покладаюся на власні сили.

У вас теж збитки від війни?

Поділіться подробицями про те, як все було

Поділіться своєю історією та долучіться до спеціальної програми фінансування підприємців

Якщо виникли додаткові питання, залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

ЛІЗИНГ НОВОЇ ТА ВЖИВАНОЇ ТЕХНІКИ

ІНВЕСТОРАМ